روزنامک: نماینده پارلمانی همدان: رسیدگی به «سوءاستفاده» 8 هزار میلیارد تومانی از صندوق ذخیره فرهنگیان قطعی است
17 آبان 1395 - 7 نوامبر 2016

نماینده پارلمانی همدان: رسیدگی به «سوءاستفاده» 8 هزار میلیارد تومانی از صندوق ذخیره فرهنگیان قطعی است

به گزارش 16 آبان 1395 خبرگزاری فارس، امیر خجسته نماینده همدان در مجلس شورای اسلامی درباره سخنان رئیس جمهور [حجت الاسلام حسن روحانی] در روز رأی اعتماد به سه وزیر پیشنهادی مبنی بر «وام معوق» خواندن «اختلاس»‌ از صندوق ذخیره فرهنگیان گفت: در صندوق ذخیره فرهنگیان حدود هشت هزار میلیارد تومان سوءاستفاده صورت گرفته است.
    خجسته با اشاره به اینکه در آینده‌ای نزدیک، وضعیت بخش عمده‌ای از این سوءاستفاده مالی روشن خواهد شد، اظهار داشت: وقتی که یک فرد، سه هزار و 500 میلیارد تومان وام می‌گیرد و یا 30 نفر 90 درصد امکانات بانک متعلق به صندوق را دریافت می‌کنند به این معناست که وثیقه‌های اخذ شده از آنان کافی نبوده است که این وام‌ها بازگردانده نشده است.
    خجسته گفت که به نظر او سوءاستفاده در صندوق ذخیره فرهنگیان قطعی است؛ تخلّف، تخلّف است ـ فساد، فساد است و دولت‌ها [قوای مجریه] نباید خود را وارد چنین موضوعاتی کنند.
    نماینده پارلمانی همدان تاکید کرد: رسیدگی به «سوءاستفاده» از صندوق ذخیره فرهنگیان قطعی است و "فسادها و سوء استفاده ها بدون در نظر گرفتن اینکه کدام دولت بر سر کار است بررسی خواهند شد و مرجع رسیدگی مشخص است".
    ..............
    
    قبلا آیت الله علم الهدی به موضوع دریافت وام های خارج از قاعده از صندوق ذخیره فرهنگیان پرداخته بود که اظهارات او در روزنامه ها منعکس شده بود. در زیر صفحه اول روزنامه قدس حاوی تیتر اظهارات آیت الله علم الهدی، از خبرگزاری فارس کُپی شده است:
    
بازگشت به فهرست مطالب...   
 

 

   
 

Vestidos de Casamento
 

 
 
© Copyright 2004   Rooznamak.com   All Rights Reserved